Wedding Room istnieje od 2013 roku. Siedziba i pracownia znajdują się w rodzinnym mieście Projektantki w Gdyni. Nadmorski klimat i niezwykła energia miasta wspiera twórczość artystki od lat. Suknie są szyte przez entuzjastyczny zespół krawców z zacięciem projektowym. Swobodna i nieskrępowana atmosfera, to nadrzędne wartości projektantki, która osobiście spotyka się z klientkami podczas przymiarek, by jeszcze głębiej poznać oczekiwania i marzenia swoich klientek.

MIŁOŚĆ DO STARYCH KAMIENIC

Pasja do starych kamienic jest przez Projektantkę przejawiana poprzez prezentowanie sukien właśnie w takich wnętrzach. Wysokie sufity, drewniane okna, klimat minionych epok, duch czasu.

W Gdyni pracownia Wedding Room to ponad 100-letnia kamienica w artystycznej dzielnicy - Orłowie. Jeden z pierwszych budynków miasta, który ma fascynującą historię. Przestronność wnętrza daje możliwość doskonałej prezentacji potencjału wszystkich kolekcji i swobody przymierzania ich przez klientki.

Warszawa to poddasze artysty, piękne wnętrze i klimat Starego Miasta odczuwany w powietrzu. Nowe okno dla osób szukających oryginalnego stylu i wyjątkowości oraz sukien z artystycznym zacięciem. Wedding Room to miejsce z lekką atmosferą, swobodne i gościnne. Ślub jest wielkim przeżyciem, często stresującym. Pragniemy, by czas spędzony w naszych kamienicach dał wytchnienie i uśmiech, a suknie spełniły marzenie, które nosi w sobie każda kobieta.

Copyright © 2019 Wedding Room. All Rights Reserved.

Search