EALEANN

PROJEKTANT  Z  NATURY

Gdy zamykam oczy przychodzą obrazy, kształty układają się w barwną całość. Najpierw są to delikatne blaski, potem zarys i wreszcie cała kreacja. Projekty wędrują po mojej wyobraźni, aż docierają tak blisko, że czuję ich wnętrze. Moje suknie traktuję ze szczególnym sentymentem, są moim wyrazem, postrzeganiem i kawałkiem wewnętrznego świata, którego manifest przejawia się w każdej z zaprojektowanych kolekcji. Tworzenie to moja wielka pasja. Piękno dostrzegam od zawsze. Szczególnie w Naturze, we wszystkim co zielone i ożywione. Detalach, kształtach, przestrzenności i niezwykłej różnorodności jaką stworzyła Matka Ziemia. To stąd płyną inspiracje, z prostego życia w harmonii, blisko natury, blisko samego Siebie. Moją wielką pasją są konie ich ruch i płynność. Wzmocniły moją zdolność odczuwania, ich siła połączona z subtelnością ukształtowała osobowość i dała wiarę we wszystko czego zapragniemy. Świat wymaga od nas zdecydowania, jednak nigdy nie powinniśmy zatracić lekkości i wrażliwości jaką posiadamy w sobie z natury. Powinniśmy doceniać to co eteryczne wewnątrz nas, gdyż właśnie ta iskra sprawi, że nasza Dusza poprowadzi wyobraźnię w projekty, które poruszą serca i przyniosą uśmiech także dla innych.

Jestem artystycznym buntownikiem, który podąża własną ścieżką, wędrowcem, botanikiem i malarką. Fascynuje mnie ludzka natura, piękne ludzkie wnętrza, często nieodkryte, zakopane i niedocenione. Pragnę, by moje suknie to odmieniły. Pragnę, by każda Panna Młoda ujrzała siebie i dostrzegła blask, indywidualność i siłę jaką posiada.

Moje twórcze wnętrze, to opowieść o Miłości. Legendzie, która spotkała mnie nad brzegiem jasnej rzeki, wśród zielonych wierzb i szeptów wiatru. O Miłości silniejszej, niż ścieżki losu. O nadziei, marzeniach i szczęściu bycia we dwoje. Suknie są obrazem artystycznego wnętrza, są uszyte z potrzeby serca dla osób, które pragną przeżyć swoją własną Legendę w wyjątkowej stylizacji. Wierzę, że noszą w sobie dobre myśli i pomyślność, którą wszywamy w każdą z nich. Są wyjątkowe, jak każda jedna Miłość.

 

miłością

EALEANN

JUSTYNA JESZKE

Copyright © 2019 Wedding Room. All Rights Reserved.

Search