Poszukiwania sukni ślubnej najlepiej rozpocząć na 6 miesięcy przed datą ślubu. Będziecie miały wystarczającą ilość czasu na decyzję i realizację wybranego przez Was projektu. Jeżeli zostało Wam mniej czasu i potrzebujecie ekspresowej pomocy- napiszcie do nas. Jesteśmy otwarte na różne terminy realizacji. Chcemy przede wszystkim pomóc Wam w spełnieniu marzeń o wyjątkowej i nieprzeciętnej sukni ślubnej, uszytej na miarę Waszych potrzeb.


Jeżeli Wasz ślub jest w roku 2020 poszukiwania należy rozpocząć dopiero, gdy będzie nowa kolekcja- na koniec października 2019.

Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu spotkania w naszym atelier w Gdyni. Nie mamy stałych godzin otwarcia i jesteśmy na miejscu tylko w godzinach umawianych przez Was. Przyjmujemy tylko jedną klientkę na raz, aby zapewnić Wam odpowiedni komfort i swobodę. Pomagamy Wam w wyborze sukni ślubnej, prezentujemy poszczególne modele i asystujemy w tworzeniu własnych zestawień i modyfinacji z naszych projektów.

Polecamy zabranie bielizny w kolorze cielistym, która ułatwi Wam przymiarki lekkich i romantycznych sukien ślubnych. Suknie mierzymy na specjalnym podeście, więc nie musicie przynosić obuwia. Bielizna oraz obuwie docelowe wymagane są w procesie szycia na miarę. Najlepiej przy pierwszym spotkaniu z krawcową. Chcemy, aby suknie idealnie pasowały nie tylko do Was, ale i wybranych przez Was dodatków.

Suknie ślubne z naszej kolekcji są w cenach od 1000pln (dostępne modele pokazowe z poprzednich kolekcji) do 3600pln. Cena zależy od wybranego modelu sukni i zmian wprowadzanych w projekcie. Realizujemy też zamówienia specjalne, obejmujące większą ilość zmian, a także zamówienia ekspresowe. W takich przypadkach ceny ustalane są indywidualnie.

Nie pobieramy opłat za przymiarki. W trakcie jednej wizyty każda z Was ma godzinę czasu od ustalonej godziny spotkania. W tym czasie jako zawodowe stylistki mody ślubnej służymy Wam pomocą i radą w wyborze idealnej stylizacji.

W showroomie znajdziecie modele pokazowe, na podstawie których szyjemy Wasze indywidualne projekty w dowolnym rozmiarze. Najwięcej sukien pokazowych jest w rozmiarach S/ M / L Jeżeli suknia jest na Was za duża- upinamy ją do Waszego rozmiaru. Jeżeli natomiast suknia jest na Was za mała, możemy zostawić otwarte plecy lub przyłożyć materiały. Suknia szyta na miarę będzie dopasowana do waszych wymiarów i wysokości obcasa docelowego.

Nie szyjemy sukien ślubnych wg indywidualnych projektów przyniesionych przez Was ani też sukien ślubnych "ze zdjęcia". Mamy jednak nadzieję, że posiadane przez nas modele i możliwość wprowadzania w nich zmian daje Wam duże pole manewru i możliwości tworzenia własnych zestawień z naszą pomocą.

Tak. Dajemy Wam mozliwość wprowadzania zmian w naszych projektach.Możecie dodawać lub odejmować rękawy, zmieniać kształty i wysokości dekoltów z przodu i z tyłu, decydować o tym czy dany model sukni ma posiadać tren czy też nie. Możecie też łączyć różne góry z różnymi dołami i wybierać odcienie podszewek. Jeżeli w danym modelu nie można wprowadzić jakiejś zmiany lub zaburzy to konstrukcje sukni, powiadomimy Was o tym i wskażemy inne rozwiązania. Chcemy, abyście wspólnie z nami stworzyły suknie ślubną marzeń, ale jednocześnie pragniemy, aby była ona wygodna i funkcjonalna, aby nie krępowała ruchów i prezentowała się nienagannie w trakcie całego ślubu i przyjęcia weselnego.