Miejsce

to była długa podróż , jednak warto było podjąć ten trud. Mamy już nasz katalog miejsc weselnych, które w różny sposób nas zauroczyły i zasłużyły na ich wyróżnienie. Jedne wyjątkowością wnętrza, inne przepysznym menu , jak też doskonałą atmosferą... Z pewnością u nas znajdziesz to czego szukasz i nie stracisz na to za wiele czasu... my zrobiłyśmy to za Ciebie.

Styl, to jaki styl wybierzecie, będzie Was wzruszać podczas całego wesela. Dzięki dobrze dopracowanym dekoracją oraz aranżacji sali nadamy klimatu , jak i wyrazu uroczystości. Stawiamy na styl , kreatywność oraz indywidualizm , dlatego naszych dekoracji nie znajdziecie nigdzie indzie... nie są do kupienia wszędzie, ani do odwzorowania. Tworzymy je za każdym razem jednorazowo, tylko dla Was.

Dusza, dusza to scenariusz ślubny , który buduje napięcie , podkreśla emocje oraz pozostawi ponadczasowe wspomnienia tego wielkiego dnia. Scenariusz jest bardzo złożony i musi być bez dwóch zdań - perfekcyjny... Powinien być przemyślany i odpowiednio dopasowany do Was oraz innych elementów, takich jak miejsce czy styl. Brzmi groźnie ? Spokojnie, co prawda dobry scenariusz pochłania sporo czasu, jednak to także z przyjemnością wykonany za Ciebie... Zrzuć na nas dobór zespołu , atrakcji , wyśmienitego tortu oraz wiele, wiele innych detali, które bazując na naszym wyczuciu oraz doświadczeniu chętnie za ciebie przygotujemy...