„Aleksandra- Fascynujące stroje, atlernatywna gra kolorem, odważne stylizacje oraz artystyczny zmysł łączenia nietypowych stylów z nietuzinkowymi dodatkami, to wszystko zawsze budziło we mnie głęboki podziw i uznanie dla mojej- A"

Justyna

"Justyna- Bezkompromisowo podąża za swoimi marzeniami, pełna natchnienia oraz kreatywności wyszukuje i dostrzega, to co w życiu piękne i emocjonalne... wierzy, że każdy ma taki świat jaki sobie sam wymyśli..”

Aleksandra

Rok 2013 był dla nas wyjątkowy, obie wypowiedziałyśmy pamiętne „ YES, I DO...”
Jedna wspierała drugą i wspólnie dostrzegłyśmy jak wiele jest jeszcze do zrobienia w świecie ślubów oraz wszystkiego co jest z nimi powiązane... Tak narodził się nasz projekt - „Wedding Room”. Pragniemy Was zainspirować nową odsłoną ślubów kipiących od wzruszeń i emocji. Wspólnie stworzymy scenariusz Waszego Ślubu Marzeń. Wybierzemy suknię idealną oraz znajdziemy miejsce, które przeniesie Was i wszystkich Gości poza oczekiwania oraz wyobraźnię. Nasz wyjątkowy dzień przeniósł się już do kufra wspomnień- Czas na Was Kochane! Spełnijmy razem marzenia o dniu wypełnionym emocjami oraz ponadczasowym czarem, który umieścicie na zawsze w głębi zakochanych serduszek...
Zapraszamy na ślubne pogaduchy przy pachnącej kawie...